PARKETT DESIGNER, s.r.o.

VINYL

GERFLOR

Odnímateľné vinylové podlahy Gerflor Virtuo Adjust 55

gerflor virtuo adjust 55 - zloženie

Virtuo Adjust 55 je názov novej výrobnej rady veľmi odolných a luxusných vinylových dielcov od francúzskej firmy Gerflor. Jedná sa o pružný materiál úžitkovej triedy 33/42 so štruktúrovaným matným povrchom, perfektného vzhľadu, umožňujúci veľmi rýchlu pokládku (napríklad aj svojpomocne) ale aj demontáž podlahy. Na trh bola uvedená vo formátoch dlaždíc aj dosiek so skosenými hranami a prevedeniu odnímateľných dielcov. Výborných adhéznych výsledkov dosahuje vďaka ešte hustšímu lepidlu citlivému na tlak. Výsledkom je komplexné vinylová podlaha, ktorá, ani po odstránení dielca, nezanecháva zvyšky lepidla na podklade. Tieto podlahové dielce zaručujú dokonalú priľnavosť k povrchu a zároveň, v prípade potreby, odlepiteľnost a ľahkú premiestniteľnosť. Vinyl Gerlor Virtuo Adjust 55 je moderný výrobok celkovej hrúbky 4 mm, stlačeným a lisovaným pri vysokom tlaku. Skladá sa z priehľadnej 0,55 mm silnej nášľapnej vrstvy - vďaka ošetreniu PUR + odolnej proti opotrebeniu, vrstvy s dekorom, dvoch kompaktných vrstiev vystužených sklomriežkou a spodnej nylonové podložky, na ktorú je nanesené lepidlo. Gerflor Virtuo Adjust 55 je 100% recyklovateľná a ekologicky šetrná podlahová krytina.

Vinylové dielce samolepiace Gerflor Virtuo Adhesive 20

gerflor virtuo adhesive 20 - zloženie

Výrobný rad Gerflor Virtuo Adhesive 20 vychádza z osvedčenej koncepcie Gerflor Senso - samolepiacich vinylových dielcov pre domácich majstrov. Kým celoplošne lepené vinyly väčšinou vyžadujú odbornú montáž remeselníka, samolepiace vinylové podlahy ponúkajú jednoduchý spôsob inštalácie podlahovej krytiny svojpomocne; len sa musíte držať niekoľkých základných krokov pri inštalácii. Lepenie vinylových dielcov Virtuo Adhesive 20 je zábavné ako detská hra. Veľkou výhodou vinylov Virtuo Adhesive 20 je takmer nijaká investícia do špeciálneho podlahárskeho vybavenia. Jediný nástroj, ktorý je u pokládky takéhoto druhu vinylovej krytiny ozaj treba, je ostrý nôž. Samolepiace vinylové dielce Gerflor Virtuo Adhesive 20 sú určené výhradne do domácností. K tomuto účelu sú tiež konštruované a to vzhľadom k danému zaťaženiu a pre maximálne jednoduchú pokládku. Celková hrúbka tohto vinylu je 2 mm. Povrch podlahy ochraňuje PUR ošetrenie nášľapnej vrstvy, ktorá má 0,2 mm. Pod touto transparentnou vrstvou sa nachádza dekor s vtlačeným rastrom, kompaktná podkladová vrstva a na jej spodnej strane býva aplikované lepidlo. To chráni voskovaný papier. Úžitková trieda 22 vyhovuje bežnému domácemu použitiu a na podlahy sa tak vzťahuje záruka 10 rokov.

Vinylové podlahy Gerflor Virtuo Lock 30

gerflor virtuo lock 30 - zloženie

Gerflor Virtuo Lock 30 je celkom novou inovovanou výrobnou radou zámkových vinylových podláh, ktoré boli projektované predovšetkým preto, aby boli schopné vyhovieť najčastejším požiadavkám všetkých domácností. Medzi hlavné prednosti týchto kvalitných vinylových dielcov z Francúzska patrí dlhá životnosť a taktiež aj dobrý pomer kvalita / cena. Pri výrobe podlahovej krytiny je jej konštrukcia, pre lepšiu rozmerovú stabilitu, vystužená sklenou mriežkou. Naklapávací zámkový systém Uniclic umožňuje u dielcov Virtuo Lock 30 rýchlu montáž ale aj demontáž vinylové podlahy. Materiál sa vďaka UV-tvrdené povrchové PUR+ úprave ľahko čistí a nevyžaduje aplikáciu ochranných emulzií. Jedná sa o zdravotne nezávadnú, 100% recyklovateľnú a teda aj ekologicky šetrnú podlahu so zárukou 12 rokov, ktorá sa vzťahuje na bytové priestory.

Vinylové podlahy v roliach Gerflor HQR s textilnou podložkou

Gerflor HQR - zloženie vinylové podlahy v roliach

Produktová rada vinylových podláh Gerflor HQR bola navrhnutá predovšetkým preto, aby bola maximálne odolná voči opotrebovaniu a dala sa použiť v domácnostiach a rovnako aj v komerčných priestoroch. Ponúka vysokú odolnosť úžitkovej triedy 41 a širokú ponuku luxusných dekorov. Absolútne unikátna technológia Fiber Glass textilné podložky umožňuje zníženie nákladov spojených s prípravou podkladu a následnou montážou krytiny. Táto technológia dokáže vyrovnávať drobné nerovnosti v podklade, znižuje hluk a veľmi dobre akumuluje teplo. Vysokú kvalitu podláh Gerflor HQR podčiarkuje 15 ročná záruka, ktorá sa vzťahuje na bytové priestory. Jedná sa o ekologicky šetrnú podlahovú krytinu s antibakteriálnou ochranou Sanosol. Unikátna patentovaná technológia - textilná podložka GERFLOR - ako jediná na trhu dokáže spoľahlivo vyrovnať drobné nerovnosti podkladu.

.

.

.

.

FLOOVER

Hlavným cieľom spoločnosti Floover je vyvýjať a vyrábať produkty podľa posledných technologií a módnych trendov, ktoré budú napomáhať k zlepšeniu kvality života ľudí.

Kolekcia vinylových podláh Floover ponúka širokú škálu dekorov, inšpirovanú prírodnými materiálmi, ako je drevo a kameň, dezény napodobujúce betónovú stierku nebo povrchy s imitáciou tkaniny v rôznych formátoch a spôsoboch prevedenia podľa účelu použitia.

V kolekciách značky Floover nájdete produkty pre domáce i komerčne využitie, od vinylových podláh na HDF doske s korkovou podložkou a zámkovým systémom (skladová kolekcia ASKO) cez jedinečné prevedenie vinylových podláh na PVC kompozitnej doske nazvané SplashH2O, ktoré sú vhodné do akýchkoľvek priestorov, najmä tých s vyššiou vlhkosťou ako sú kúpeľne a kuchyne.

Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sú nenáročné na údržbu, 100% odolné voči vode, teplu a UV žiareniu..

.