PARKETT DESIGNER, s.r.o.

SLUŽBY

CENOVÁ PONUKA

Cenovú ponuku Vám vystavíme v predajni Parkett Designer na počkanie.

Pokiaľ máte záujem o prehľad aktuálnych cien, stačí nás navštíviť, alebo kontaktovať. V ponuke nášho sortimentu figuruje tovar garantovaných európskych výrobcov a kvalita, ktorú rozhodne stojí za to porovnať s cenovo totožným tovarom.
Dobré vzťahy s výrobcami, aj nás radia medzi cenovo dostupnejších a na objednávku s dovozom tých najrýchlejších partnerov.

Podlahu si nechajte vždy položiť odbornou montážnou firmou, ktorá má s pokládkou skúsenosti. Vždy dbajte na dodržanie vykurovacieho režimu pred pokládkou a podpísanie vykurovacieho protokolu zodpovednou osobu (stavbyvedúcim).

Meranie zvyškovej vlhkosti nechajte na podlahárovi a vždy dodržte normou stanovené maximálne meradlo zvyškovej vlhkosti (1,8 % pri cementovom podklade a 0,3 % pri anhydrite).

Nevypláca sa realizáciu urýchliť a po mesiaci meniť celú podlahu, k čomu môže dôjsť, pokiaľ v podklade zostane príliš veľká zvyšková vlhkosť, ktorá prejde do podlahy. Je vhodné udržiavať v miestnosti stálu vlhkosť vzduchu medzi 40-60%, obmedzí sa tým vznik medzier. Maximálna teplota na pochôdznom povrchu podlahy by nemala prekročiť 26 °C.

DOPRAVA