PARKETT DESIGNER, s.r.o.

LAMINÁT

EGGER

Na celom svete ľudia majú svoj vlastný životný štýl. Spôsob myslenia a zvyky zohrávajú dôležitú úlohu vo výbere nábytku, bytových doplnkov a ich použití. Samozrejme aj pri výbere správnej podlahy.

Prejdite sa cestou rôznych štýlov zariadenia v Európe a objavte podlahu Vašich predstáv. Nechajte sa inšpirovať atmosférou priestoru.

Kolekcia laminátových parkiet EGGER je pripravená pre každý štýl zariadenia a poskytuje Vám ideálnu podlahu.

Oproti drevenej krytine sú laminátové podlahy studenšie a hlučnejšie, avšak s prihliadnutím na výrazne nižšiu cenu tvoria vynikajúcu alternatívu. Celá kolekcia laminátových podláh EGGER je vhodná pre každý štýl zariadenia a poskytuje výhody ideálnej podlahy vo vynikajúcej kvalite.

Vďaka širokej ponuke dekórov a štýlovému spracovaniu patria tieto parkety medzi jedny z najlepších na trhu. Značka EGGER vyrába svoje produkty na šestnástich miestach v celej Európe. Pri výrobe sa kladie dôraz najmä na detailné spracovanie výrobkov, čím získate záruku kvality na dlhé roky. EGGER vyrába laminátové parkety v rôznych rozmeroch. Ich hrúbka sa pohybuje od 7 mm až do 10,5 mm. Čím je parketa hrubšia, tým je odolnejšia. Parkety spĺňajú vysoké nároky na povrchovú odolnosť a sú vhodné ako do bytových, tak aj do komerčných priestorov.

EGGER. nespočetné množstvo vzorov a farieb. Z tejto obrovskej škály rôznych drevín si určite vyberie každý zákazník. Parkety EGGER sú kvalitatívne porovnateľné s drevenou podlahou. Na prvý pohľad laminátovú podlahu od drevenej nerozoznáte, no je cenovo omnoho výhodnejšia. Má dlhoročnú životnosť, je odolná a jej farba sa nemení ani po rokoch.

Moderné parkety EGGER sledujú svetové trendy a neustále sa pracuje na ich vývoji a vylepšení, aby boli čo najdokonalejšie. Perfektne imitujú textúru dreva a na ich povrchu nevidno spoje. Laminátové podlahy sa hodia do akéhokoľvek interiéru, vyzerajú honosne a vnášajú do priestoru život.