PARKETT DESIGNER, s.r.o.

WICANDERS
.
.
.
.
Kolekcia Cork Comfort
ukazuje prirodzenú krásu korku v rôznych farebných prevedeniach. Prírodný korok reprezentujú podlahy Originals. Ponúkame aj úpravy v svetlých odtieňoch (podlahy Linn, Identity, Moonlight). Nájdete tu aj tmavšie odtiene, ktoré dodajú Vášmu interéru hĺbku.
Kolekcia Art Comfort dodáva korku zaujímavý vzhľad dreva, betónu, či bridlice. Vďaka spojeniu výhod korkovej podlahy a zaujímavého dizajnu sú tieto podlahové korkové krytiny obzvlášť vhodné do moderných interiérov.
Všetky korkové podlahy Wicanders sú vhodné pre teplovodné vykurovacie systémy.
.industrial-cork-flooring.jpg (640×418)
wicanders-linn-blush-2.jpg (550×412)
.
.
Hydrocork
je podlahovina na báze 3mm korkového jadra s unikátnym zámkom vytvoreným priamo z korku, vinylovou pohľadovou vrstvou a vinylovým protiťahom. Wicanders tak vytvoril produkt, ktorý sa udržiava veľmi ľahko a je vysoko trvácny, zároveň príjemne udržuje teplo, je pružný a v neposlednom rade sa vyznačuje vysokou pohľadovou kvalitou ktorá veľmi verne imituje prírodný povrch. Výnimočné je pre Hydrocork však jeho úplne zanedbateľná nasiakavosť, čo predurčuje tento výrobok aj do priestorov s vysokou záťažou vplyvom vody ako sú kuchyne a kúpeľne rezidenčných objektov. Vzhľadom na to, že nosnú vrstvu tvorí samotný aglomerovaný korok, ktorý má v sebe frézovaný unikátny zámkový spoj je Hydrocork veľmi jednoducho montovateľný, môže byť na podklad fixovaný-lepený ale pokojne položený aj plávajúcim spôsobom. Práve symbióza týchto vlastností umožnila firme Wicanders vytvoriť produkt ktorý je možné použiť vo všetkých interiérových priestoroch rezidenčných objektov nielen novostavieb, ale vďaka svojej celkovej hrúbke 6mm a jednoduchosti pokládky je ideálnym riešením aj pre rekonštrukcie.

Hydrocork product opbouw_VloerenCentrale Breda
KOROK